Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dziennik Mary

Go down 
AutorWiadomość
Mara
Mieszkaniec

Mara


Imię i Przydomek : Mara
Rasa : Wróżka
Ekwipunek : Torba ze skarbami, które są pamiątkami po spotkanych osobach. Zawartość torby: kawałek sera, linka z haczykiem (zabrany kiedyś Robalowi), kamyczek, uschnięty kwiatek, kilka liści z Jesieni, kawałek chleba, kawałek jabłka, pusta, kryształowa fiolka, dwa guziki, które urwały się komuś z ubranka, jej dziennik, w którym opisuje swoje przygody. Kostur z klejnotem, w którym jest zaklęty blask księżyca.
Liczba postów : 18
Join date : 02/01/2019

Dziennik Mary Empty
PisanieTemat: Dziennik Mary   Dziennik Mary EmptyPią Sty 04, 2019 1:26 pm





Mara
Jestem podmuchem wiatru, jestem mgłą i blaskiem. Jestem jak liść, który jest pchany w podróż przez wiatr. Nie mam swojego miejsca. Po prostu jestem tu na chwilę, aby potem biec dalej. Może się spotkamy za kilka chwil, ale zwykle staram się uciec, aby się nie przywiązać. Boję się tego.
Byłam odwiedzić Lato. Chciałam znaleźć myszkę. Chciałam mieć towarzysza. Myszki nie mówią i jeśli się je dobrze oswoi można mieć naprawdę dobrego przyjaciela. Trzeba o niego tylko dbać, aby krzywda się mu nie stała.
Oprócz tego spotkała Robaka. Robak to kucharz. Jest w tym naprawdę dobry. Uciekłam kiedyś od niego, ale też wiele się nauczyłam.

IMIĘ I PRZYDOMEK
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Powrót do góry Go down
https://lesne-licha.forumpolish.com/t67-mara#74
 
Dziennik Mary
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Bezimienny dziennik
» Dziennik Dæji
» Dziennik Itzala
» Skrzydłaty dziennik
» Robaczywy dziennik

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Dawno Dawno Temu :: Echo Gościńca :: Dzienniki-
Skocz do: