Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Itward von Grimmour [budowa trwa]

Go down 
AutorWiadomość
Draco

Draco


Liczba postów : 3
Join date : 12/02/2019

Itward von Grimmour [budowa trwa] Empty
PisanieTemat: Itward von Grimmour [budowa trwa]   Itward von Grimmour [budowa trwa] EmptyPią Mar 01, 2019 11:27 pm


Itward von Grimmuor

Toczyłem pojedynki w dworze wiosny, tańczyłem pośród tłumów na scenie lata, płakałem stając nad pokrytymi liściami grobami koło kopca jesieni, I rozśmieszałem cynicznych mieszkańców zimy.

Wiek: 130

Płeć: Mężczyzna

Rasa: Florek

Rozmiar: Duży

Grupa: Włóczykij-Obieżyświat

Atut: łowca

Domena  Wróżki:

WYGLĄD
Itward jest zielonolistnym roślinoludem, obrośniętym w całości mchem i listowiem, z czasem przebłyskującymi rzadkimi kwiatami znalezionymi podczas jego podróży. Jego twarz jest zasłonięta przez maskę cały możliwy czas, boi się bowiem swojej brzydoty. jedynym widocznym fragmentem jego głowy są korzenne rogi, który co jakiś czas pielęgnuje i temperuje.

CHARAKTER
Miejsce na opis charakteru postaci - jaka jest, co lubi, czego nie, jak reaguje na różne sytuacje. Minimum kilka zdań.

HISTORIA
Opowieść o losach postaci przed rozpoczęciem rozgrywki. Można opisać tu konkretny dzień, streścić całe życie, albo wypunktować najważniejsze wydarzenia. Jej treść wpływa na posiadane przez postać statystyki i umiejętności.


Znam każde jedno miejsce w gościńcu, żyje gościńcem i dla gościńca. I zamierzam naprawić te ziemie przynosząc im boga


Mechanika

Statystyki

■ Szybkość 9

■ Siła 4

■ Wytrzymałość 6

■ Percepcja 7.5

■ Intelekt 8

Słabości

Minimum trzy konkretne wady postaci (bez słabości rasowych).

tekst

tekst



Opis Magii

Forma Magii - Inkantacja

Ścieżka pierwsza - Magia roślin używana do przyśpieszania i cofania wzrostu roślin w kontrolowany sposób.

Druga ścieżka

Trzecia ścieżka
Wiedza i umiejętności Niemagiczne

Wymieniamy tu wszystko, co nie mieści się do żetonów

 Chociażby znajomość innych postaci, albo poznanie nietypowych bestii itp.



Itward von Grimmour [budowa trwa] HSPIp1y
Posiadane żetony:




Ekwipunek

Czarny płaszcz (przez którego rzucane są inkantacje), z czteroma wewnętrznymi kieszeniami: dwoma otwartymi pełnymi nasion drzew, jedną zamykaną zawierającą garstkę ziemi w której zasadzone są trzy nasiona róży i drugą zamykaną z garstką ziemi i jedną, sporą muchołówką

zestaw białych masek z dziurami na nozdrza, oczy i rogi.

kusza i kilkanaście bełtów z jemioły
Odbyte przygody

Linki do przeżytych przygód




Dodatkowe informacje
Ciekawostki itp.

Kod stworzony przez Disney

Powrót do góry Go down
 
Itward von Grimmour [budowa trwa]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gwiazdka [[budowa]]
» Wagabunda [budowa]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Dawno Dawno Temu :: Spis gości-
Skocz do: